Łódź

Profesjonalne usługi szklarskie z wieloletnim doświadczeniem

Nasz zakład szklarski działa już od ponad 30 lat, a to oznacza, że idzie za tym doświadczenie oraz zamiłowanie do wykonywanej pracy. Cały czas jednak stale się rozwijamy podążając za nowymi technologiami. Jesteśmy na bieżąco z trendami i wiemy, co w danej chwili jest najmodniejsze i czego oczekują klienci.

Wykonujemy produkty szklane na indywidualne zamówienie klientów. Za każdym razem dokładnie omawiamy projekt, wykonujemy precyzyjne pomiary, a w ostatnich kroku dokonujemy szybkiego montażu. Nie boimy się wyzwań i wykonujemy nawet najbardziej nietypowe zamówienia na przedmioty szklane. Sztampowym projektom mówimy stanowcze nie! Gotowe rozwiązania nie zawsze są odpowiednie dla każdego, dlatego też tak ważna jest dla nas rozmowa z Tobą i poznanie Twoich oczekiwań.

Nasze produkty charakteryzują się trwałością oraz starannym wykonaniem. To wszystko po to, aby nasze realizacje cieszyły Twoje oko latami. A co możemy dla Ciebie wykonać?

Usługi szklarskie – oferta

Nasz szklarz wykona dla Ciebie m.in.:

  • szklane balustrady;
  • daszki szklane;
  • lustra;
  • zabudowy szklane;
  • szklane panele;
  • szkło hartowane;
  • szklane płytki łazienkowe i kuchenne;
  • szyby z ozdobą grafiką;
  • i wiele innych projektów.

Z nami zatem zamontujesz szklane balustrady do domów jednorodzinnych, a także wykonasz praktyczne daszki szklane przy biurowcach. Montujemy lustra zarówno w małych mieszkaniach, jak i w wielkich przestrzeniach instytucji prywatnych i państwowych. Rozmiar projektu również nie ma dla nas znaczenia. Do każdego zamówienia podchodzimy z należytą starannością, aby oddać w Twoje ręce perfekcyjnie wykonany produkt: od małego lustra łazienkowego po wielkoformatowe szyby działowe.

Przyjmując zlecenie na usługi szklarskie zwracamy uwagę na pozostałe elementy wykończenia i w razie potrzeby proponujemy rozwiązania, które będą kompatybilne z już istniejącymi projektami. Dlatego też ściśle współpracujemy z architektami wnętrz. Dopasowujemy się stylistycznie do reszty pomieszczenia, aby wykończenie szklanych produktów pasowało do wnętrza pomieszczenia lub zewnętrza budynku.

Cięcie szkła oraz inne kompleksowe usługi szklarskie dla Łodzi i województwa łódzkiego

Nasze realizacje znajdziesz niemalże w całym województwie łódzkim. Do tej pory wykonywaliśmy zamówienia dla klientów z Łodzi, Konstantynowa Łódzkiego oraz miast okolicznych.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorstwami. Na koncie mamy wiele współprac z architektami i stolarzami, co zaowocowało idealnie dopasowanymi do siebie realizacjami.