Za nami tysiące zrealizowanych zamówień. Każde z nich wymagało starannego przygotowania, a następnie precyzyjnego zamontowania. Lustra na zamówienie wykonujemy od A do Z (od projektu do montażu). Uważamy, że każde z nich zasługuje na prezentację. Spełniamy marzenia klienta i wizje projektantów. Przedstawimy jednak wybrane ze względu na szeroki wachlarz prezentacji.

Lustra – produkcja na najwyższym poziomie

Poniżej można zobaczyć jak w efekcie końcowym wyglądają wykonane przez nas lustra ledowe do łazienek, które ułatwiają wykonanie makijażu czy też rozświetlają pomieszczenie czyniąc je przyjemniejszym. Doskonale sprawdzają się w salonach SPA i kosmetycznych, jak również w domowej łazience dając precyzyjność i umożliwiając pełen relaks. Lustra z oświetleniem LED jednak nie pozostają, jedynie w łazienkach i dobrze prezentują się na salonach domowych (i nie tylko), salach treningowych, klubach fitness.

Lustra na zamówienie do domu, firmy i szkoły

Co jest zwieńczeniem produkcji każdego lustra? Montaż. To w finałowym kroku widać staranną pracę szklarza, elektryka i ramiarza, którzy dbają o to, abyś cieszył się swoim zamówieniem. Staramy się, by efekt końcowy wywoływał tylko pozytywne reakcje i spełniał oczekiwania w każdym calu.

Nasze realizacje znajdują się w wielu domach. Znajdziesz je też na salach gimnastycznych, restauracjach, szkołach i biurach. Nie tylko cieszą oko, ale przede wszystkim optycznie powiększają przestrzeń, jednocześnie je zdobiąc. Sprawdź nasze realizacje i zainspiruj się.

Efektowne lustra LED

W ofercie mamy niezwykle popularne lustra LED. Efektowne podświetlenie jest jednocześnie bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem. Tego typu lustra świetnie komponują się w nowoczesnych aranżacjach. Obok tradycyjnej funkcji stanowią także element dekoracyjny i podnoszą estetykę wnętrza. Proponujemy szeroki wybór luster LED o różnych rozmiarach. Dopasujemy produkt do Twoich indywidualnych potrzeb oraz aranżacji wnętrza. Światło o odpowiednio dobranej mocy poprawi widoczność, a przy tym doda niepowtarzalnego klimatu wnętrzu.

Wykonujemy balustrady szklane,
daszki, ścianki i zabudowy,
a także lustra i kabiny prysznicowe.