Efektownym elementem aranżacji wnętrz są balustrady szklane. Oferowane przez nas konstrukcje sprawdzają się w prywatnych domach, a także biurach, instytucjach oraz obiektach komercyjnych. Szklane balustrady to idealny wybór w przypadku schodów wewnętrznych oraz balkonów.

W procesie produkcji wykorzystujemy wysokiej klasy materiały, który cechuje się wyjątkową trwałością oraz nienaganną estetyką. Unikamy szablonowych rozwiązań i nudnych schematów. Każdy projekt staramy się dopasować do stylistyki danego wnętrza. Jesteśmy także otwarci na pomysły i sugestie naszych klientów. Szklane balustrady świetnie komponują się w nowoczesnych wnętrzach. Nie przytłaczają i pozwalają zachować poczucie przestrzeni. Są chętnie wybierane przez architektów wnętrz niezależnie od specyfiki i charakteru danego obiektu. Szklane balustrady idealnie współgrają z naturalnym drewnem, cegłą lub industrialnym betonem. Dzięki bardzo dobrym parametrom technicznym sprawdzają się nie tylko we wnętrzu, ale także na świeżym powietrzu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami. Możemy także przygotować indywidualną wycenę projektu obejmującego szklane balustrady.

Potrzebujesz wycenę? Masz pytania?

Osoba prywatnaFirma

Wykonujemy balustrady szklane,
daszki, ścianki i zabudowy,
a także lustra i kabiny prysznicowe.