Pabianice

Profesjonalny zakład szklarski w Pabianicach – właśnie takiej oferty szukałeś!

Jeśli w swoim domu, mieszkaniu czy biurze chcesz wykonać konstrukcje i zabudowy szklane, skontaktuj się z nami. To, co nas wyróżnia na rynku, to szeroka, dopasowana do indywidualnych wymagań oferta – wykonujemy między innymi balustrady oraz daszki szklane, a także drzwi szklane na wymiar.

W ramach realizowanych przez nas zleceń zajmujemy się nie tylko produkcją i montażem konstrukcji szklanych, ale również doradztwem pod kątem tego, jakie rozwiązanie opłaca się zastosować w danym miejscu. Usługi szklarskie wykonujemy na terenie Pabianic i pobliskich miejscowości, dbając o terminowość oraz rzetelność.

Dlaczego warto nas wybrać?

Petera to profesjonalny szklarz, któremu warto zaufać z kilku powodów. Spore doświadczenie na rynku oraz fachowa wiedza właściciela i pracowników procentuje udanymi realizacjami, które zachwycają estetyką, a także ponadczasowym designem. Nasze lustra czy balustrady szklane są wyjątkowo wytrzymałe i wyróżniają się odpornością na uszkodzenia mechaniczne czy zmiany temperatury. Decyduje o tym zastosowanie wysokiej jakości materiałów, takich jak szkło hartowane.

Do każdego zlecenia pochodzimy w indywidualny sposób, dokładnie poznając wymagania Klientów, dlatego nasze szkło na wymiar wypełni wszelkie gusta. Wiele sumiennie wykonanych przez nas usług, w trakcie których zaprojektowaliśmy atrakcyjne i trwałe lustra na wymiar czy ściany szklane, oraz rzesza zadowolonych Klientów dowodzą, że opłaca się nam zaufać. Zapraszamy do kontaktu właścicieli domów, mieszkań oraz firm.