Szkło z grafiką  z każdym rokiem zyskuje coraz większą popularność w aranżacji wnętrz. Panele szklane pasują w zasadzie do każdego wnętrza. W naszym portfolio znajduje się wiele nieszablonowych realizacji, które przygotowaliśmy na zlecenie prywatnych klientów oraz firm. Szkło z grafiką sprawdzi się zarówno w kuchni, jak i łazience, sypialni, salonie czy przedpokoju. Szklane elementy z nadrukiem firmowego logo pomogą w budowaniu wizerunku marki.

Podczas realizacji projektów wykorzystujemy wysokiej klasy szkło lacobel. Charakteryzuje się ono nie tylko efektownym wyglądem, ale także wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Lacobel występuje w szerokiej gamie kolorystycznej, co znacznie zwiększa możliwości wyboru. Panele szklane są odporne na działanie wysokich temperatur, co podnosi ich funkcjonalność. W naszych projektach wykorzystujemy również szkło hartowane.

Zachęcamy do przejrzenia naszych realizacji. One najpełniej pokazują nieograniczone możliwości, jakie daje szkło z grafiką. Już wkrótce właśnie takie elementy mogą dopełnić stylistykę wnętrza Waszego domu lub biura.

Wykonujemy balustrady szklane,
daszki, ścianki i zabudowy,
a także lustra i kabiny prysznicowe.